J.Tumo-Vaižganto g. 8, Vilnius, Lietuva Tel. +370 614 14 014
Working hours / Darbo laikas: II-V 12:00-20:00, VI 12:00-16:00

Tattoo aftercare

 

 

 

 

 

 

 

TATUIRUOČIŲ PRIEŽIŪROS REKOMENDACIJOS

Egzistuoja keletas tattoo priežiūros būdų, kurie remiasi panašiais principais. Rekomenduojame vadovautis labiausiai paplitusia praktika.
Prisiminkite, kad nepaisant tattoo dizaino unikalumo, tatuiruotė yra žaizda. Todėl ją reikėtų saugoti nuo tiesioginio kontakto su nesteriliais paviršiais ar liesti nešvariomis rankomis.
Po 2-3 val. nuimkite apsauginę plėvelę. Švariomis rankomis nuplaukite tatuiruotę šiltu tekančiu vandeniu ir skystu muilu. Švelniai nusausinus vienkartiniu popieriniu rankšluosčiu, patepkite „Bepanthen Plus“ kremu, kuris pagreitina senų audinių pasikeitimą naujais, pasižymi antibakteriniu poveikiu, šaldydamas slopina skausmą bei drėkina odą.
Tatuiruotę kremu tepkite 3-4 kartus per dieną. Jei oda labai niežti, lengvai paplekšnokite, nelupkite odos, taip galite pažeisti tatuiruotę. Dėvekite tamsius, laisvesnius drabužius.
Priklausomai nuo odos tipo bei teisingos priežiūros tatuiruotė užgyja per 7-14 d. 
Galutinai epidermis atsinaujina per 28 d.
Tattoo gyjimo laikotarpiu nesideginkite, nesportuokite, nesikaitinkite pirtyje, nesimaudykite baseine ar vonioje, rekomenduojame dušą.
Galutinai užgijus tatuiruotei (ne anksčiau kaip po 1 mėn.), atvykite į studiją konsultacijai, kad tattoo meistras įvertintų galutinį rezultatą. Kartais dėl sąlyčio su drabužiais ar avalyne, nedidelė dizaino dalis gali būti nevienodo intensyvumo spalvos, todėl gali būti reikalinga nedidelė korekcija.
Užgijusi tatuiruotė nereikalauja papildomos priežiūros, rekomenduojamos  įprastos odos drėkinimo priemonės ir apsauginiai kremai deginantis. Profesionaliai padarytų tatuiruočių atnaujinti kas keletą metų nereikia, spalvos išlieka tolygios ir intensyvios.

 

 

 

 

 
smart foreash