Kad matytumėte pilną svetainę, prašome įjungti JavaScript palaikymą.
Enable JavaScript in your browser to see this website.
Включите JavaScript в своем браузере, чтобы увидеть этот сайт.

 

DUK

 
TATUIRUOTĖS
KAS YRA TATUIRAVIMAS?
Tatuiruotės yra tai, kuo mes jas pasirenkame būti – savirealizacija, prisiminimo įamžinimu, būdu kovoti su trauma, rando maskavimu, dekoracija, iniciacija, meno rūšimi, kt.
Technine prasme, tatuiravimas - ilgalaikio ženklo ar piešinio ant odos atlikimas pažeidžiant odą adata bei įterpiant specialius spalvų pigmentus. Tatuiravimo metu naudojamos vienkartinės priemonės, adatos, pirštinės, trafaretai, spalvų pigmentai, atitinkantys teisės aktų reikalavimus bei naudojami laikantis tinkamumo naudoti terminų ir naudojimo instrukcijų. 



KOKIO AMŽIAUS ASMENIMS TEIKIAMOS TATUIRAVIMO PASLAUGOS?

Tatuiravimo paslaugos teikiamos tik pilnamečiams asmenims.  Jaunesni nei 18 m. amžiaus asmenys privalo pateikti raštišką tėvų sutikimą, atvykus kartu su vienu iš tėvų arba tėvai pasirašo specialią formą meno dirbtuvėse.

KOKIOS PRIEŽASTYS DĖL KURIŲ REIKĖTŲ ATSISAKYTI TATUIRUOČIŲ? 

  1. Įgimtos alergijos, 
  2. Odos ligos;
  3. Nėštumas;
  4. Diabetas;
  5. Kraujo krešėjimo problemos, mažakraujystė;
  6. Kraujo ligos (hepatitas B, hepatitas C, ŽIV sukeliantis AIDS);
  7. Psichinės ligos;
  8. Bendras organizmo nusilpimas, imuniteto sutrikimai, avitaminozė;
  9. Alkoholizmas;
  10. Narkotinių medžiagų vartojimas;
  11. Inkstų funkcijos nepakankamumas;
  12. Konjunktyvitas;
  13. Sinusitas;
  14. Amžius iki 18 metų;
  15. Kitos individualios ligos ar vartojami vaistai žinomi Jums ir Jūsų šeimos gydytojui.

    KOKIOS GALIMOS TATUIRAVIMO KOMPLIKACIJOS ?
  1. Alerginės reakcijos (į dažuose esančias medžiagas);
  2. Bakterinės odos ligos;
  3. Odos infekcijos;
  4. Odos uždegimai;
  5. Paprastoji pūslelinė;
  6. Konjunktyvitas;
  7. Per kraują plintančios ligos (hepatitas B, hepatitas C, ŽIV sukeliantis AIDS).

KOKIOS ODOS PRIEŽIŪROS REKOMENDACIJOS PO TATUIRAVIMO PROCEDŪROS?
Tatuiruotė yra atvira žaizda, kurią tatuiruotas žmogus turi būtinai laikyti švarią ir apsaugotą nuo infekcijų ir užgedimų, kadangi įvairios bakretijos gyvena daugelio mūsų odoje, aplinkoje ar ant aplinkinių žmonių.
Priklausomai nuo odos tipo bei teisingos priežiūros, tatuiruotos vietos oda užgyja per 7-14 d.
  1. Padarytą tatuiruotę, tatuiravimo specialistas uždengia specialiu plastiku, kurį reikėtų nuimti po 2-4 val. 
  2. Švariomis rankomis nuplaukite tatuiruotę šiltu tekančiu vandeniu bei antibakteriniu muilu, švelniai nusausinkite sterilios medžiagos gabalėliu ar vienkartiniu popieriniu rankšluosčiu. 
  3. Patepkite visą tatuiruotės paviršių plonu, pagreitinančiu senų audinių pasikeitimą naujais, pasižyminčiu antibakteriniu poveikiu bei slopinančiu skausmą kremu. Dėl kremo pasirinkimo ir naudojimo pasitarkite su vaistininku, dažniausiai rekomenduojamas „Bepanthen Plus“ kremas. Visą tatuiruotos odos gijimo laikotarpį, tatuiruotę tepkite kremu švariomis rankomis 3-4 kartus per dieną. 
  4. Jei odą labai niežti, lengvai paplekšnokite patepus kremu. Nelupkite gyjančios žaizdos paviršiaus, taip galite giliai pažeisti tiek odą, tiek sugadinti patį piešinį.
  5. Nelieskite nešvariomis rankomis bei neleiskite kitiems asmenims liesti tatuiruotos vietos odos, nesilieskite prie įvairių paviršių, kadangi taip iškyla grėsme ant odos pakliūti bakterijoms ar virusams. Kiti žmonės, net to nežinodami, gali būti pasyvūs įvairių infekcinių ligų nešiotojai.
  6. Venkite tiesioginių saulės spindulių, nesinaudokite soliariumu. 
  7. Gijimo metu nemirkykite tatuiruotos odos vietos vonioje, rekomenduojamas greitas dušas, neikite į pirtis, nesimaudykite baseinuose, upėse ar ežeruose.
Esant odos gyjimo komplikacijoms, nedelsiant kreipkitės konsultacijai į specialistą, gydytoją dermatologą! Neužsiiminėkite savigyda!
 
KAIP IŠSIRINKTI TATUIRUOTĘ?
Tatuiruotės yra tai, kuo mes jas pasirenkame būti – savirealizacija, prisiminimo įamžinimu, būdu kovoti su trauma, rando maskavimu, dekoracija, iniciacija, meno rūšimi, kt. Tai kažkas Jums, apie Jus ir Jūsų. Todėl niekas kitas, tik Jūs galite nuspręsti: kokią idėją norite įgyvendinti, kokioje vietoje norite tatuiruotės, kokio dydžio, kokio stiliaus tatuiruotės Jums patinka, kokios spalvos Jums priimtiniausios, kokią temą ar objektą norite išsitatuiruoti ir kt.
Konsultacijos metu, meistras užduos Jums visus šiuos klausimus, į kuriuos prašys atsakyti tiek gyvai, tiek pavyzdžiais, nes tatuiruotė tai vaizdas, todėl geriausia apie tai kalbėtis vaizdais, kad pamatyti, kokią viziją turite savo galvoje bei pasiūlys galimus profesionalius, techniškus, kompoziciškus, stilistiškus jos įgyvendinimo būdus, paruoš eskizą, kt.

 
AR PIEŠIATE TATUIRUOČIŲ ESKIZUS?
Savo klientams individualius tatuiruočių eskizus ruošiame nemokamai. Kad perteikti visą savo idėją, susiderinti visas darbo detales, kviečiame gyvai konsultacijai meno dirbtuvėse. Darbo užsakymo patvirtinimui, reikalingas avansas, kuri galima atlikti tiek pavedimu tiek apmokėti  grynaisiais pinigais. Konsultacijai su savo tatuiruotės idėja, galit atvykti, bet kada Jums patogiu metu, mūsų darbo laiku.

KAS YRA AUTORINIS MEISTRO ESKIZAS?
Menininkai nuolat save išreiškia kurdami. Tatuiruočių meistrai tiek piešia individualius tatuiruočių eskizus, įgyvendinat klientų idėjas, tiek kuria autorinius darbus (angl. wana do design), norėdami realizuoti savo idėjas, šių eskizų tatuiruotėms taikomos specialios kainos su nuolaida. Sekite mūsų menininkų portfolio, mūsų socialiniuose tinkluose, kuriuose nuolat rasite naujų autorinių darbų. Dėl norimo darbo galite rašyti tiek meno dirbtuvėms tiek meistrui tiesiogiai.

KOKIOS TATUIRUOČIŲ KAINOS?
Tatuiruotės kaina priklauso nuo daugelio dalykų: dydžio, stiliaus, spalvingumo, detalumo, reikalingo atlikti valandų skaičiaus ir kt. niuansų. Kadangi kiekviena tatuiruotė individuali, kaina nustatoma kiekvienu atveju atskirai, įvertinus kliento idėją, pagal pateiktus pavyzdžius, eskizus, komentarus, kt. Jei vertinti rinkos prasme, mes turime vidutinį kainų lygį.
Konsultacijai su savo tatuiruotės idėja, pavyzdžiais, galite atvykti, bet kada Jums patogiu metu, mūsų darbo laiku.

KAIP REZERVUOTI LAIKĄ TATUIRAVIMO SEANSUI?
Tatuiravimo seanso laikas rezervuojamas meno dirbtuvėse gyvai suderinus visas darbo detales arba nuotoliniu būdu, konsultacijai ar seanso laiko rezervacijai galite atvykti, bet kada Jums patogiu metu, mūsų darbo laiku. Seanso laiko rezervacijai, reikalingas avansas, kurį galima atlikti tiek pavedimu tiek apmokėti grynaisiais pinigais.


KAS YRA MINIMALI TATUIRUOTĖ?

Minimali tatuiruotė - iki vizitinės kortelės dydžio, nesudėtingo dizaino, su eskizo ir darbo vietos paruošimu reikalaujanti iki 1 val darbo laiko. Įprastai nedidelėms tatuiruotėms laiko turime einamą savaitę. Tatuiravimo seanso laikas rezervuojamas studijoje gyvai suderinus visas darbo detales arba nuotoliniu būdu, konsultacijai ar seanso laiko rezervacijai galite atvykti, bet kada Jums patogiu metu, mūsų darbo laiku. Seanso laiko rezervacijai reikalingas avansas, kurį galima atlikti tiek pavedimu tiek apmokėti grynaisiais pinigais.

AR PADENGIATE SENAS TATUIRUOTES NAUJOMIS?

Mūsų meistrai daro visų stilių tatuiruotes, turimų tatuiruočių padengimą naujomis, taip pat (angl. cover up).
Tatuiruotės kaina kaina priklauso nuo daugybės dalykų: dydžio, stiliaus, detalumo, reikalingo atlikti valandų skaičiaus ir kt. niuansų. Kadangi kiekviena tatuiruotė individuali, darbo kaina nustatoma kiekvienu atveju atskirai, įvertinus kliento idėją, pagal pateiktus pavyzdžius, eskizus, komentarus.
Esamų tatuiruočių padengimas naujomis, gana sudėtinga procedūra, reikalaujanti aukštos kvalifikacijos, patyrusio meistro įgūdžių. Yra daug techninių niuansų ir kartais ribotos galimybės dėl esamos tatuiruotės dydžio, spalvos intensyvumo ar norimo naujo dizaino ypatybių. Todėl būtinai reikalinga gyva konsultacija su meistru. Konsultacijai su savo tatuiruotės idėja galit atvykti, bet kada Jums patogiu metu, mūsų darbo laiku.

AR DAROTE TATUIRUOTES ANT PIRŠTŲ?
Dėl rankų odos struktūtos (vidinė pirštų pusė, delnas, padas) tatuiruotės šiose vietose nerekomenduojamos, kadangi yra labai didelė tikimybė, kad šiose vietose pigmento linija gali išsilieti iš savo kontūro ar būti neryški. Tatuiruotė neatrodys profesionaliai, techniškai gerai. Tai nepriklauso nei nuo meistro profesionalumo nei nuo patirties, priemonių ar kt., tokia yra odos struktūra. Taip, tikrai yra internete gražių tatuiruočių nuotraukų ant pirštų, tačiau dalis iš jų netikros, dalis iš jų redaguotos photoshop programa, dalis iš jų ką tik padarytos ir nuforografuotos, bet tai negarantuoja, kad po kelių valandų pigmentas nepradės plėstis į šalis. Dalis iš šių tatuiruočių neišbluko ir linija neišsiplėtė – pasisekė jų turėtojams. Galima užgijusią neryškią liniją pakartotinai koreguoti, galima išsiliejusią liniją taisyti, ją storinant, tačiau nevisuomet tai leidžia smulkus dizainas ir negarantuoja, kad situacija nepasikartos. Visgi jeigu klientas įsivertinęs galimą riziką, ryžtasi piršto tatuiruotei, tatuiruotę mes darome, tačiau neduodame garantijų dėl rezultato, nes už tai atsakinga kūno anatomija. Ant pirštų viršaus darant tatuiruotes, pigmento išsiliejimo tikimybė ženkliai mažėja.

AR LABAI SKAUDA TATUIRUOJANTIS?
Skausmas – sudėtingas reiškinys. Ilgą laiką buvo laikomasi biomedicininio požiūrio, teigiančio, kad skausmo intensyvumas priklauso nuo audinių pažeidimo lygio ir gali būti matuojamas tokio pažeidimo terminais, tačiau pasirodė, kad skausmo jutimą įtakoja daugybė veiksnių, tokių kaip skausmą patiriančio asmens lytis, amžius, rasė, tautybė, kultūra, asmeninės savybės, emocijos, dėmesys ir kt. Šiuo metu, skausmas, remiantis Tarptautinės Skausmo Asociacijos apibrėžimu, - tai nemalonus sensorinis ir emocinis patyrimas, sąlygojamas esamo ar galimo audinio pažeidimo ar apibūdinamas kaip toks pažeidimas. Taigi svarbus ne tiek objektyviai išmatuojamas audinių pažeidimo lygis, tačiau subjektyvus skausmo patyrimas. Todėl nėra vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą. Vieniems skauda mažiau, kitiems daugiau. Remiantis mūsų ilgamete patirtimi, didžioji dalis žmonių nesunkiai pakelia 2-4 val. trukmės tatuiravimo seansus, kurių metu galima padaryti vidutinio dydžio darbus, todėl neturint patirties, įprastai rekomenduojame pradėti nuo tokios trukmės seansų. Tatuiravimo seanso metu, daromos pertraukos, kurios leidžia pailsėti ir atstatyti jėgas. Nedidelių tatuiruočių sukeltą skausmą, didžioji dalis klientų pakelia gana lengvai ir yra linkę tą patirtį kartoti. Iš skausmo rėkiančių klientų vaizdai, randami internete, yra skirti auginti video like skaičių, bet ne tatuiravimo realybei atspindėti.
 
PAPUOŠALŲ VĖRIMAS 
KAS YRA KŪNO PAPUOŠALŲ VĖRIMAS ?
Papuošalai gali būti veriami į įvairias kūno ar veido vietas, naudojant vienkartines priemones, dezinfekcinius skysčius, medicinines adatas, pirštines, sterilius, nerūdijančio plieno auskarus ir sterilizuotus bei dezinfekuotus medicininius instrumentus, atitinkančius teisės aktų reikalavimus bei naudojant laikantis tinkamumo naudoti terminų ir naudojimo instrukcijų.

KOKIO AMŽIAUS ASMENIMS TEIKIAMOS PAPUOŠALŲ VĖRIMO PASLAUGOS?

Papuošalų vėrimo paslaugos teikiamos pilnamečiams asmenims. Jaunesni nei 18 m. amžiaus asmenys privalo pateikti raštišką tėvų sutikimą arba tėvai pasirašo spacialią formą meno dirbtuvėse.
 

KOKIA GALIMA RIZIKA SUSIJUSI SU PAPUOŠALŲ VĖRIMU? 
Asmenims, turintiems žemiau išvardintus požymius, papuošalų vėrimo procedūros nerekomenduojamos:

  1. Kraujo krešėjimo problemos, mažakraujystė;
  2. Kraujo ligos (hepatitas B, hepatitas C, ŽIV sukeliantis AIDS);
  3. Bendras organizmo nusilpimas, imuniteto sutrikimai, avitaminozė;
  4. Karščiavimas, alergijos metalams, odos ligos, sinusitas;
  5. Alkoholizmas; Narkotinių medžiagų vartojimas;
  6. Kitos individualios ligos ar vartojami vaistai žinomi Jums ir  Jūsų šeimos gydytojui.
     
    KOKIOS GALIMOS PAPUOŠALŲ VĖRIMO KOMPLIKACIJOS ?
  1. Alerginės reakcijos (naudojamam metalui ar nešiojamiems papuošalams);
  2. Bakterinės odos ligos;
  3. Odos infekcijos, uždegimai, dermatitas, odos įplyšimas,
  4. Įaugę auskarai, odos spalvos pakitimai, randai, odos išsausėjimas, pūlingos išskyros, bėrimai;
  5. Per kraują plintančios ligos (hepatitas B, hepatitas C, ŽIV sukeliantis AIDS).


    KOKIOS ODOS PRIEŽIŪROS REKOMENDACIJOS PO PAPUOŠALŲ VĖRIMO?
    Praverta oda yra atvira žaizda, kurią būtina laikyti švarią ir apsaugotą nuo infekcijų ir galimų užgedimų, kadangi įvairios bakretijos gyvena daugelio mūsų odoje, aplinkoje ar ant aplinkinių žmonių. Priklausomai nuo odos tipo ir priežiūros, praverta oda ar kremzlė gyja nuo 6 savaičių iki 4 mėnesių.
  1. Nusiplaukite rankas kiekvieną kartą prieš liesdami pervertą vietą.
  2. Pravertą vietą, du kartus per dieną plaukite antibakteriniu losjonu ir vandeniu, naudodami vienkartinį tamponėlį ar ausų krapštuką. Jei įvertas ilgesnis auskaras ir jį galima pastumti, pirmiausia nuplaunamas vienas auskaro galas, tada auskaras pastumiamas į priešingą pusę, ir nuplaunamas kitas jo galas. Labai svarbu kruopščiai nuplauti pridžiūvusias išskyras (tai yra iš žaizdos ištekėjusi limfa, kurioje gali daugintis mikroorganizmai). Tuomet auskaro įvėrimo vieta nuskalaujama vandeniu ir nusausinama.
  3. Patepkite pravertos odos paviršių plonu, pagreitinančiu senų audinių pasikeitimą naujais, pasižyminčiu antibakteriniu poveikiu bei slopinančiu skausmą kremu arba naudokite purškiamą priemonę. Dėl priežiūros priemonės pasirinkimo ir naudojimo pasitarkite su vaistininku arba auskarų vėrimo specialistu. Visą gijimo laikotarpį, priemonę naudokite 1-2 kartus per dieną. 
  4. Auskaro įvėrimo vieta turi būti švari, todėl pasirūpinkite, kad ant jos nepakliūtų kosmetikos, kremų, pudros ir kt.
  5. Įsivėrus auskarą burnos ertmėje, skalaukite burnos skalavimo skysčiu be alkoholio 2 kartus per dieną po 30 sekundžių. Rekomenduojama išsiskalauti burną taip pat ir kiekvieną kartą po valgio bent jau tol, kol auskaro įvėrimo vieta neužgijo. Venkite labai karšto, aštraus maisto ir gėrimų, stipraus alkoholio.
  6. Liežuvio patinimą mažina šaltis: ledukai, šalti gėrimai, ledai. Tačiau per daug piktnaudžiauti šaltu maistu ir gėrimais nereikia, nes peršalimo atveju burnoje atsiras papildoma infekcija, kuri gali turėti neigiamos įtakos pradurtos vietos gijimui. Ledukais šaldykite pradurtą vietą pirmas 2 valandas po pravėrimo, o praėjus daugiau nei parai nuo auskaro įvėrimo, liežuvio šaldyti nebereikėtų.
  7. Dvi savaites po papuošalų vėrimo procedūros, venkite tiesioginių saulės spindulių, nesinaudokite soliariumu. 
  8. Gijimo metu nemirkykite pravertos vietos vonioje, rekomenduojamas greitas dušas, nesilankykite pirtyse, nesimaudykite baseinuose, upėse ar ežeruose.
  9. Kol pradurta vieta visiškai nesugijo, neišsiverkite auskaro. Jei kyla abejonių, ar viskas yra gerai, nueikite pas auskarą vėrusį meistrą, kuris jus apžiūrės ir patars. Jei auskaras yra per trumpas (pvz., tinimas buvo žymiai didesnis, nei paprastai) jums reikalinga meistro pagalba, nes užspaustas per trumpas auskaras blogina gijimą.
  10. Intymių vietų pravertos odos priežiūra tokia pati kaip ir išorinių.
  11. Nelieskite nešvariomis rankomis bei neleiskite kitiems asmenims liesti pravertos vietos. Kiti žmonės, net to nežinodami, gali būti pasyvūs įvairių infekcinių ligų nešiotojai.
  12. Esant odos gijimo komplikacijoms, nedelsiant kreipkitės konsultacijai į auskarų vėrimo specialistą, gydytoją dermatologą! Neužsiiminėkite savigyda!
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti